Меню

ВОЛОНТЕРИ МАРЧИХИНОБУДИ ЗБИРАЮТЬ МАКУЛАТУРУ, ЩОБ ВНЕСТИ СВІЙ ВКЛАД В СПІЛЬНУ ПЕРЕМОГУ!

- Сьогодні, з раночку, після Недільного богослужіння, поспішали зустріти марчихинобудських волонтерів , які завітали до нас великою машиною повністю завантаженою макулатурою! - Повідомляє настоятель Свеського Свято-Миколаївського храму отець Григорій Трухан 

Війна нас всіх обʼєднала. Війна дає нам найголовніший урок - перемогти можна тільки тоді, коли ми єдині! Коли в нас одна мрія, одна надія, одна віра, одна бажання, нас ніколи не зломити!

Від щирого серця хочу висловити слова подяки волонтерці та організаторці збору Ірині Якубовій, дякуємо Вам що Ви з нами! Також хочу виділити людей, які теж приклали зусилля в зборі макулатури - підприємців села Нещерет Володимир Ілліч та Світлана Миколаївна, які збирали картон та пожертву ще парафін вагою 3кг.700 гр.! Також подяка жителю села Ніженець Миколаю Олексійовичу за наданий транспорт. Велика дяка колективу шпагатної фабрики,які згуртовано допомогли у пакуванні картону, і велике спасибі Баклан Надії,яка організувала робітників шпагатної фабрики. Ще хочеться згадати та висловити подяку всім,хто працював з Іриною Григорівною,особливо Чибар Людмилі, Кудренко Ірині та Діані ,Сютіни Лідії, Данилу та Івану!

 

Додати коментар