Меню

Для підопічних зруйнованого росіянами Свеського психоневрологічного інтернату збирають матеріали для рукоділля

Сумська громадська організація «Ліга сучасних жінок» запускає ініціативу «Об’єднані нитками», щоб зібрати в’язальні нитки для 97 жінок-підопічних Свеського психоневрологічного інтернату, які не можуть продовжувати займатися улюбленим хобі.

Щоб допомогти жінкам, потрібно принести в’язальні нитки за адресою: м. Суми, вул. Івана Сірка 19/2 до ГО «Ліга сучасних жінок» з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00. А також розказати про цю акцію своїм друзям і подругам, щоб вони теж до неї долучилися. Збір триватиме до 29 вересня 2023 року.

«Разом ми можемо подарувати цим жінкам не лише матеріали для їхнього хобі, але й відчуття тепла та підтримки в такі складні часи. Покажімо, що нічого не здатне позбавити нас можливості бути щасливими разом і робити добро для інших», — йдеться у повідомленні організації.

Нагадаємо, у Великодню ніч росіяни завдали авіаційного удару по приміщенню психоневрологічного інтернату у Свесі. На той момент у закладі перебувало 167 осіб. Внаслідок удару зруйновано центральний корпус, де знаходилося 115 людей. Постраждало дві особи, одній надали допомогу на місці, а іншу з травмами доправили до лікарні.

Підопічних закладу відразу ж евакуювали, а потім розселили по різних закладах. А 3 червня більшість з них перевели до Хмелівського психоневрологічного інтернату.

Сумська обласна прокуратура розпочала досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України).- повідомляє trybuna.sumy.ua/news

Додати коментар