Меню

Відсьогодні здійснюється пільгове перевезення мешканців Ямпільської селищної територіальної громади

З 18 вересня 2023 року здійснюється пільгове перевезення мешканців Ямпільської селищної територіальної громади на автобусному маршруті Середина –Буда – Шостка один рейс з смт. Ямполя до  м. Шостка і в зворотному напрямку щопонеділка. Про це повідомила Ямпільська селищна рада

Пільгове перевезення здійснюється на підставі талонів, які пільговик отримує у відділі соціального захисту населення Ямпільської селищної ради. В старостатах  пільговикам за отриманням талонів необхідно звертатися до старост за місцем проживання.

     Нагадуємо, що з 1 березня 2023 року пільгове перевезення здійснюється також на автобусному маршруті  Княжичі – Глухів (перший, третій вівторок місяця та другий, четвертий четвер місяця) один рейс з смт. Ямпіль до м. Глухі і в зворотному напрямку.

     Право на пільгове перевезення згідно діючого законодавства надається: учасникам бойових дій; особам з інвалідністю внаслідок війни; ветеранам військової служби; ветеранам органів внутрішніх справ; ветеранам Національної поліції; ветеранам податкової міліції; ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби; ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; вдовам (вдівцям) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту та ветеранів Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю та особам, які супроводжують осіб з інвалідністю  I групи або дітей з інвалідністю (не більше одного супроводжуючого); громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1,2); дітям з багатодітних сімей; пенсіонерам за віком.

Додати коментар