Меню
<
>

Свеські поліцейські офіцери громади представили туристичну памʼятку свого краю

 
Поліцейськими офіцерами громади на Сумщині було започатковано традицію представляти туристичні місця своїх населених пунктів. Ініціативу підтримали і правоохоронці Свеси. Однією з головних візитівок Свеської громади є самобутнє лісове озеро «Синя криниця». Поліцейський офіцер Свеської громади Іван Шульга говорить, що «Синя криниця» є не тільки гідрологічною пам’яткою природи, а й найулюбленішим місцем для відпочинку місцевих мешканців. Це місце відоме з давніх часів, а тому з ним пов’язано багато легенд.
 
Правоохоронець розповів, що за однією з легенд, в давні часи, був такий розбійник Кудояр, який грабував багатих та віддвав награбоване бідним. Одного разу, тікаючи від погоні, він скинув награбоване майно на територію кринициці і, за повір’ям, люди ходили й шукали це награбовне майно, але до цього часу ніхто нічого не знайшов.
Поліцейський офіцер громади Андрій Демешко вказав на те, що за криницею доглядають самі мешканці селища. Спільно з настоятелем храму було здійснено прибирання прилеглої території цієї криниці та проведено ремонтні роботи містка.
Правоохоронці запрошують відвідати це місце однак і наголошують, що на території пам’ятки є спеціальні місця для збору сміття, тому велике прохання до відвідувачів - дотримуватися чистоти, дбати про свою природу, щоби вона залишалася такою ж гарною, як зараз.- Повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області
 

Додати коментар