Меню
<
>

Мотрона Іванівна Гуменна, 100-річна ювілярка - гордість Ямпільської громади!

Сьогодні, 25 лютого , свій 100 - річний ювілей святкує жителька Паліївки, Ямпільської громади,  Гуменна Мотрона Іванівна. Таку подію можна назвати найграндіознішою в житті не тільки ювіляра, але і всієї громади!

Ці люди є очевидцями, безпосередніми учасниками багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості.

Мотрона Іванівна народилася в с. Кириківка, Охтирського району Сумської області. Після школи вчилася в Охтирському фельшерсько-акушерській школі. По закінченню була направлена у Ямпільський район на посаду акушерки. На цій посаді Мотрона Іванівна пропрацювала до самої пенсії. Має відзнаку «За відмінну працю в охороні здоров`я". Відпрцювала в Паліївському ФАПі 34 роки.

З днем народження привітали т.в.о голови Шосткинської районної державної адміністрації Оксана Миколаївна Тарасюк,голова Ямпілької селищної рада Ольга Губар та Олена Терентьєва , Олег Проценко та Валентина Сенченко

Ювілярці побажали міцного здоров`я, щастя, родинного затишку, поваги і турботи від рідних, мирного неба та душевного спокою!- інформує  Ямпільська селищна рада

Додати коментар