Меню
<
>

Жінки України, Ямпільщини - чекають чоловіків і синів з фронту, волонтерять.

25 лютого в день народження найвідомішої української письменниці Лесі Українки, напередодні Дня захисту прав жінок і миру, в День української жінки в укритті комунального закладу Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради відбулась презентація мистецького проекту «Територія творчості»  - перший захід, що приурочений святу українок, за участю творчих колективів та аматорів центру культури.

 

Проєкт започатковано з метою розвитку творчих людей та творчих колективів, які працюють на території нашої громади та спрямований на підтримку патріотизму, налаштування гармонійного емоційного стану жителів нашої громади та внутрішньо переміщених осіб під час війни.

Сьогодні, у тяжкі роки війни, українки не тільки берегині сімейного вогнища, затишку й тепла, вони сміливі воїни на полі бою, дбайливі матусі, які захищають від війни, навчають і виховують дітей - майбутнє української нації, вони чекають чоловіків і синів з фронту, волонтерять.  Сьогодні українки - героїчні амазонки в боротьбі з російськими окупантами, підмога армії в тилу ворога, міцна опора для розвитку нашої країни.

Тож,  першу сходинку «Території творчості» пройдено, крокуємо далі- інформує Ямпільська селищна рада

Додати коментар