Меню
<
>

Він вистоїть у будь - якому бою!

 
У загальнодоступній групі у ФБ МИ РАЗОМ  під авторством Лариси Амельченко  з'явилася цікава розповідь про легенду спорту північного регіону Сумщини, Ямпільщини, Педагога - Григорія Сергійка. Скільки б про цю людину, вчителя не говорили хороших слів - все одно буде мало!
 
Сьогодні ми розкажемо про людину, яка не уявляє себе без спорту. Звичайно, це Григорій Іванович Сергійко. Люблячий чоловік, батько, дідусь, порядна людина.
Григорій Іванович народився 7 жовтня 1955 року у селі Скибичевському Шатрищенської сільської ради в сім'ї колгоспників Івана Кузьмича та Варвари Григорівни. Був третьою дитиною у багатодітній родині, де виховувалось п'ятеро дітей.
Закінчив Шатрищенську середню школу, Шосткинське та Свеське профтехучилище.
Любов до спорту, до щоденних занять фізичною культурою проходить протягом багатьох років: дворовий футбол, хокей, волейбол.
Першим наставником був учитель фізичної культури Скорозвон Петро Іванович.
Життя це довга нива із своїми зернятами урожаю.
Після служби в армії куди тільки не кидала доля Григорія Івановича : Харків, Шостка, Суми, Ямпіль, але привела до Ямпільської спортивної школи.
Любов до спорту перемогла. Продовжив навчання у Сумському педагогічному інституті на факультеті фізичної культури. Потім працював в спортивній школі тренером по футболу. З 2004 року учителем фізичної культури у закладі освіти с. Воздвиженського. Вимогливий до себе і до учнів, професіонал своєї справи. Звідси і результати протягом 20 років роботи – першість серед шкіл Ямпільського району. Нагороджений грамотами відділу освіти і РДА Ямпільської селищної ради.
 
З яким прагненням і задоволенням кожного дня приходили учні та мешканці нашого і сусідніх сіл на тренування з футболу, волейболу, баскетболу, шахів, тенісу, легкої атлетики! В теплу пору року на спортмайданчик або на стадіон, взимку – в спортзал. Ще в школі є тренажерна кімната.
Коли команда приїжджала зі змагань з перемогою, вітали на шкільній лінійці кожного понеділка. А в кінці року на свято Святого Миколая всіх учасників відзначали солодкими подарунками.
Григорій Іванович виховав не одне покоління молоді , які після закінчення школи , навчаючись у ВНЗ продовжували займатися спортом, грали за інститути, університети, коледжі.
Багато років сімейного життя Григорія Івановича підтримує його турботлива дружина Світлана Володимирівна.
 
Хочеться, щоб скоріше закінчилася війна щоб життя продовжувалося під мирним небом. А діти займалися спортом із задоволенням.
Бажаємо Григорію Івановичу вміти вистояти в будь-якому життєвому бою, ніколи не знати поразок і розчарувань, постійно прагнути тільки до кращих результатів, ніколи не забувати про своїх улюблених людей і з кожним днем наповнювати своє життя світлом радості і надії.

Додати коментар